Співпраця

Переваги співпраці з «МОСТОКРАН»

Висока якість та оперативність роботи у поєднанні з демократичною вартістю – основна перевага співпраці з нашою компанією. Індивідуальний підхід дозволяє вирішити будь-які завдання, поставлені клієнтом. «МОСТОКРАН» сьогодні – це:

Атестований персонал


Наші співробітники мають профільну освіту, регулярно проходять додаткове навчання у спеціалізованих центрах та на курсах підвищення кваліфікації.

Сучасне обладнання


для діагностики, ремонту та монтажних робіт Наявність запасних частин, комплектуючих дозволяє забезпечити мінімальні терміни ремонту, складання, модернізації ГПМ.

Безкоштовні консультації


Наші спеціалісти нададуть професійні консультаційні послуги з технічних питань, допоможуть обрати підйомно-транспортне обладнання під конкретні виробничі завдання.

Гнучка цінова політика


Вартість робіт розраховується спеціалістами «МОСТОКРАН» індивідуально, дозволяючи нашим клієнтам грамотно розподіляти бюджет та економити.


ПРИНЦИП КОМПАНІЇ «МОСТОКРАН» - КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО РІШЕННЯ ПОСТАЧАНОГО ЗАВДАННЯ. ЦЕ ДОЗВОЛЯЄ ВИКОНАННЯ РОБОТУ «ПІД КЛЮЧ», ПОЧИННЯ ВІД ПРОДУМУВАННЯ КОНЦЕПЦІЇ ДО ЗАПУСКУ ПІДЙОМНО-ТРАНСПОРТНОГО ОБЛАДНАННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ.


Співпраця з нашою компанією складає основі договору. У ньому прописуються майбутні роботи, додаткові послуги, визначаються термін виконання. Завдяки сучасній матеріально-технічній базі, високій кваліфікації фахівців забезпечується належна якість та суворе дотримання графіка робіт.