Переведення на радіокерування
Оформите заявку на услугу, мы свяжемся с вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.

Компанія «МОСТОКРАН» спеціалізується на постачанні та встановленні обладнання радіокерування краном. Наші спеціалісти здійснюють переведення на радіоуправління мостові крани, кран-балки, козлові крани.   

Переведення крана на дистанційне керування дозволяє з максимальною зручністю та з будь-якої точки огляду здійснювати навантаження, розвантаження або переміщення вантажу. З точки зору безпеки управління великогабаритним вантажем або роботи пов'язані з вузловим складанням, система радіокерування краном це найкраще рішення для даних завдань. 

Синхронна робота кранів або переміщення вантажу двома та більше кранами легко здійснити дистанційним керуванням краном. За допомогою радіоуправління, машиніст має можливість безперешкодно рухатися в місці з вантажем, що переміщується, візуально відстежувати всі етапи роботи та багато іншого. 

головна перевага радіокерування краном: 

  • безпека; 
  • зручність в експлуатації; 
  • підвищення продуктивності; 

Наші фахівці здійснюють дублюючий переклад з кабіни на радіокерування або дублюючі керування з підлоги. 


Технічний процес дублюючого перекладу з кабіни на дистанційне керування є досить складним. Цю роботу краще довірити професіоналам із компанії «МОСТОКРАН». 

Наші спеціалісти здійснюють наступні роботи: 

  • Переведення мостового крана та кран-балки на радіокерування краном. 
  • Переклад козлового крана на радіокерування краном. 
  • Переведення мостового крана на керування з підлоги.
  • Переклад козлового крана на керування з підлоги.  


Підключення системи радіоуправління до електроприводу крана відбувається без змін параметрів керування.  

При перекладі крана з кабіни на радіокерування або на керування з підлоги наша компанія надає проект та експертизу на дані роботи. Термін виконання робіт становить 3-4 дні. 

Досить широке застосування радіоуправління кранами використовують у різних галузях промисловості. Ефективність роботи із системою радіоуправління стрімко завойовує довіру багатьох підприємствах.