Демонтаж кранів
Оформите заявку на услугу, мы свяжемся с вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.

Компанія «МОСТОКРАН» здійснює демонтаж кранів , демонтаж підкранових (кранових) колій, а також дефектацію вузлів крана до початку наступного монтажу на новому об'єкті. 

Ми здійснюємо демонтаж наступних видів кранів: 

  • Демонтаж мостових кранів 
  • Демонтаж козлових та напівкозлових кранів 
  • Демонтаж консольних кранів 
  • Демонтаж кран-балок 

Демонтаж кранів та підкранових (кранових) колій можливий як для здачі на металобрухт, так і для подальшого використання. 

Якщо демонтаж старого обладнання потрібний у рамках модернізації виробничої площі, ми можемо запропонувати монтаж нового обладнання в комплексі з демонтажем. 

Зважаючи на велику вагу, габарити та складну конструкцію крана, роботи пов'язані з його розбиранням, виробляються лише спеціальними організаціями. Завдяки великому досвіду наші спеціалісти оперативно розберуть, перевезуть та за необхідності здійснять монтаж вантажопідйомного обладнання на новому місці.

Роботи починається зі звільнення приміщення (прибираються верстати, механізми, розташовані в цеху) та готуються під'їзні шляхи для автокрана. Саме з його допомогою зручніше та найшвидше здійснювати демонтаж крана.

Далі необхідно захистити небезпечну зону та закрити доступ на територію проведення робіт для сторонніх осіб (вимоги техніки безпеки та правил охорони праці). Після чого готується оснастка для закріплення/спуску окремих елементів конструкції крана та засоби його фіксації на рейкових коліях.

Перед розбиранням крана необхідно провести обстеження всіх металевих елементів, з метою виявлення «слабких» ділянок (наприклад, вогнища корозії, які істотно впливають на міцнісні характеристики металу). В іншому випадку, при порушенні балансу в процесі демонтажних робіт конструкція може завалитися/обрушитися . 

Компанія «МОСТОКРАН» виконає демонтаж кранів будь-якої вантажопідйомності, розташованих усередині приміщень та експлуатованих зовні будівель.

Наші фахівці приїдуть на місце експлуатації вантажопідйомної техніки, здійснять огляд, після чого розроблять оптимальну схему робіт, визначать рядки та вартість демонтажу кранів.

Щоб замовити демонтаж крана або демонтаж підкранової колії надішліть опитувальний лист (технічне завдання) нам на електронну пошту  mostokran@i.ua  або зателефонуйте  +38 (057) 713-42-09 . Ми завжди раді відповісти на всі ваші запитання.